Home icon Estheticmedical.cz
botox dermalni-vyplne-princess laserova-korektivni-dermatologie esteticka-razova-vlna biostimulacni-laserova-sprcha
permanentni-depilace lekarska-kryolipolyza mezoterapie diagnostika-pigmentovych-projevu-dermatoskopem lekari-v-esthetic-medical

Esthetic Medical je tu pro vás

Esthetic Medical je pražské centrum estetické medicíny, nacházející se v Křižíkově ulici 159, cca 100 m od stanice metra B – Křižíkova.

esthetic-medical-clicnic

Vážíme si důvěry každého z vás, neboť naším cílem je spokojený a vracející se klient. Usilovně se snažíme držet krok s nejnovějšími estetickými technologiemi, abychom dokázali splnit vaše přání "krásy".

Naši lékaři mají odborná školení laserové terapie, korektivní dermatologie, aplikace botulotoxinu
a výplňových materiálů.

Mezi naše služby patří zejména:
lékařská kryolipolýza (nasávací i destičková), laserová korektivní dermatologie, neinvazivní liposukce Exilis, permanentní depilace, IPL, rejuvenace, estetická rázová vlna k léčbě celulitidy, léčba strií, biostimulační laserová sprcha k léčbě alopecie, plazmové ošetření a omlazení pleti, aplikace botulotoxinu, dermálních výplní Princess, práce frakčním laserem.

Naši lékaři k práci používají bezkonkurenční nový laser Fotona společnosti BTL. Tento laser vás dokáže okamžitě zbavit pigmentových skvrn, pih, bradavic, žilek v obličeji, žilek na nohách, hemangiomu a dalších nerovností či poruch pleti a pokožky těla. Jeho největší předností je schopnost odstranění vrásek, tzv. resurfacing, a i díky tomu se jedná o jedno z nejvyhledávanější ošetření.

Dokážeme vám, že skutečně umíme bojovat s časem, a kdo ještě nevyzkoušel, může se u nás v Esthetic Medical přesvědčit sám.
Těšíme se na vás.


oddelovac

 

 
Čeština (Česká republika)Russian (CIS)