Epilace

Cz
Holení Vás obtěžuje a už se toho chcete zbavit jednou pro vždy? Máme pro Vás řešení, kterým je laserová epilace Praha. Díky nám už nebudete muset řešit, zda máte oholené nohy a můžete si ještě dovolit vzít sukni či kraťasy. Právě holení máme nejvíce spojené s létem, kdy této činnosti věnujeme nejvíce času. Dejte holení konečně sbohem. Objednejte se na laserovou epilaci, což je jedna z mnoha služeb, kterou na klinice nabízíme. Provádí se na nohou, rukách, v podpaží, a dokonce i na intimních místech. Nedovolte, aby Vám chloupky komplikovaly život každý den.

 

Jak probíhá laserová epilace Praha

 

Laserová epilace Vás zbaví chloupků natrvalo. Laser se zaměřuje na pigment melanin. Ten je uložený ve váčcích chloupků. Teplo se dostává až k vlasové cibulce, kterou následně zničí. Laserový zákrok se musí opakovat, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků a zbavili jsme vás tak postupně všech chloupků. Ke zmírnění bolesti při zákroku používáme ledové polštářky a nanášíme chladivý gel, který pohlcuje část tepla. Láká Vás představa, že už se nebudete muset nikdy holit? Objednejte se ještě dnes.
 
 
Všichni to známe: nechceme chlupy, tak se holíme. Pořád dokola. Je to únavné. Přejeme si hebkou pokožku bez chloupků a bez starostí...
 
Můžete ji mít. Laserová nebo IPL epilace to zařídí. Nebo zvolte cukrovou pastu, případně horký vosk.
Po celý rok bez chloupků. S pokožkou hebkou jako peříčko. Jde to. 
Ať je radost se Vás dotknout! Kdekoli. Bez únavného holení. Na dlouho.