Za první příznaky stárnutí už se nemusíte stydět. Vrásky, povadlá pleť i pigmentové skvrny - s tím vším si umíme v dnešní době snadno poradit. I vy se můžete cítit mladší a krásnější bez ohledu na věk a starosti.

 

Navštivte kliniku Esthetic Medical na nové adrese Řipská 28, Praha 3, kde provádíme procedury estetické medicíny. Postará se o vás tým zkušených lékařů, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti laserové terapie, korektivní dermatologie, aplikace botoxu či dermálních výplní, neustále se vzdělávají a aplikují nové poznatky a zkušenosti.

 

Služby kliniky estetické medicíny Esthetic Medical

Věnujeme se lékařské kryolipolýze, laserové korektivní dermatologii, permanentní depilaci, která je vhodná pro ženy i pro muže, lymfodrenáži, tejpování nebo plazmaterapii. Dále nabízíme IPL epilaci, neinvazivní liposukci, léčbu celulitidy za pomoci estetické rázové vlny. Léčíme také strie, alopecii nebo se věnujeme omlazení pleti - například ošetření biodisponibilním kyslíkem Oxyceutical.

 

Prohlédněte si detailně naši nabídku. Pomůžeme vám takřka s jakýmkoliv dermatologickým či estetickým problémem. 

 

Poselství majitelky

Majitelka Zora Valanska
 
11 let v mezinárodních korporacích a 15 let v podnikání mě naučilo, že jedním z klíčů pro úspěch – ať už si za slovo „úspěch“ dosadí každý to svoje… - je sebevědomí. Vědomí vlastní hodnoty a potenciálu pro spolupráci s druhými na čemkoliv, co nás těší… Protože každý projekt je především spolupráce. Kontakt s druhými Vztahy. Ať už pracujete v jakékoli profesi, pozici, firmě, atd.… Na vzhledu záleží. Ne, že ne. (Samozřejmě ne jenom na vzhledu. Vzápětí musíte svým umem, dovednostmi, kreativitou a odhodláním prokázat, že jste člověk na svém místě. To zas ne, že ne. Myšleno v kontextu „pokud chcete dělat práci, kterou chcete dělat, na které Vám záleží, která Vás naplňuje“. Ale „jen vzhled“…, jakkoliv doplněný umem, dovednostmi, kreativitou a odhodláním, ještě nemusí k úspěchu a vysněné práci stačit. Tvrdím, že ještě je zapotřebí sebevědomí (myšleno sebevědomí postavené na sebeúctě a úctě k druhým). Prostě krása zevnitř. Osobnost. A právě k Vašemu sebevědomí, které jako kousek skládačky dotváří celkový výsledek, chci já osobně svým dílem přispět. Přispět metodou Esthetic Medical. Chci, abychom Vám my v Esthetic Medical, celý náš team, přispěli naší kapkou k tomu, abyste se v životě a ve spolupráci s druhými cítili SKVĚLE. Abyste měli vnitřní sílu. Přesvědčení, že cokoli zvládnete. Že dobijete svět. Ať už je Vaším cílem, projektem, úspěchem cokoli…
 

Seznamte se s námi

 


Mgr. Zora Valanská

Ředitelka kliniky

1993 - Absolventka Filozofické fakulty University Karlovy, obor Sociologie - Roční studium na George Washington Unversity, Wasington, D.C., USA - Personální řízení v mezinárodních korporacích (FMCG, výroba obalů pro kosmetiku) - HR Brown-field projektu v Ruské federaci pro FR skupinu ALBEA (kosmetika) - 2013 - Esthetic Medical Clinic - Komunikace EN, FR, RU

 

 

 

 

Mudr. Kateřina Jůzlová, Ph.D.

Dermatovenerolog

2003- 2009 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze - 2014 atestace z dermatovenerologie - 2015 obhájení titulu Ph.D. - 2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze - 2016 atestace z korektivní dermatologie - Certifikát k aplikaci chemického peelingu, plazmaterapie, mezoterapie, injekční lipolýzy fosfatidylcholinem, výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou, botulotoxinu - Práce s laserovým systémem Fotona Dynamis SP - Odborná stáž v dermatochirurgii, subkatedra korektivní dermatologie


Blanka Urmanová

Masáže a aromaterapie

Blanka je dlouholetá a zkušená kosmetička, specialistka na epilaci cukrovou pastou a masérka. Kromě letitých zkušeností s klasickým kosmeceutickým ošetřením pleti a s přístroji neinvazivní estetiky (IPL, katalytická termolipolýza, kryolipolýza, Vanquish, Exilis, rázová vlna X-Wave, přístrojová lymfodrenáž), se navíc specializuje na manuální lymfodrenáž, rekondiční a regenerační služby, masáž lávovými kameny a anticelulitidní masáž.

Certifikáty: Manuální lymfodrenáž Masáž lávovými kameny Masáž proti celulitidě a pro formování postavy


Martina Šuhajová

Masáže a aromaterapie

Martina je certifikovaná osobní trenérka a výživová poradkyně. V oblasti zdraví se pohybuje od roku 2012. Jejím cílem je, abyste byli zdraví, cítili se duševně a tělesně v dobré kondici a váš život byl v rovnováze. K tomu využívá AromaTouch - luxusní relaxační péči s vybranými čistými esenciálními oleji, díky níž snížíte stres, posílíte imunitu, zmírníte bolesti a záněty v těle a zažijete pocit celkového zdraví. Metodou Access Bars – cílenými dotyky daných bodů na hlavě – vám pomůže k usnadnění změn v oblastech života jako jsou zdraví, vztahy, peníze nebo práce.

Certifikáty: Fitness trenér Výživový poradce AromaTouch technika Access Bars

 
 

Markéta Ejemová

Kosmetičky

Markéta se kosmeceutice a neinvazivní přístrojové estetice věnuje od roku 2011. Stejně jako Jolanka - poradí. Vám v oblasti péče o pleť a zpomalování procesů stárnutí kůže, v oblasti odstranění podkožního tuku a celulitídy, nebo nechtěného ochlupení. Dlouhodoletou zkušenost má se všemi ošetřeními IPL světlem (fotoepilace, fotorejuvenace, ošetření akné…), redukcí podkožního tuku a celulitídy metodami Vanquish, Exilis, rázová vlna X-Wave, kryolipolýza, katalytická termolipolýza, přístrojová lymfodrenáž…, ošetření pleti biodisponibilním kyslíkem Oxyceutical, CollagenLiftLab, Exilis Face… můžete se jí svěřit do rukou.

Certifikáty

 

 

Cz