Za první příznaky stárnutí už se nemusíte stydět. Vrásky, povadlá pleť i pigmentové skvrny - s tím vším si umíme v dnešní době snadno poradit. I Vy se můžete cítit mladší a krásnější bez ohledu na věk a starosti.

 

Navštivte kliniku Esthetic Medical na nové adrese Řipská 28, Praha 3, kde provádíme procedury estetické medicíny. Postará se o Vás tým zkušených lékařů, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti laserové terapie, korektivní dermatologie, aplikace botoxu či dermálních výplní, neustále se vzdělávají a aplikují nové poznatky a zkušenosti.

 

Služby kliniky estetické medicíny Esthetic Medical

Věnujeme se lékařské kryolipolýze, laserové korektivní dermatologii, permanentní depilaci, která je vhodná jak pro muže, tak pro ženy, lymfodrenáži, tejpování nebo plazma terapii. Dále nabízíme IPL epilaci, neinvazivní liposukci, léčbu celulitidy za pomoci estetické rázové vlny. Léčíme také strie, alopecii nebo se věnujeme omlazení pleti - například ošetření biodisponibilním kyslíkem Oxyceutical. Prohlédněte si detailně naši nabídku, pomůžeme Vám takřka s jakýmkoliv dermatologickým či estetickým problémem. 

 

Poselství majitelky

Majitelka Zora Valanska
 
11 let v mezinárodních korporacích a 15 let v podnikání mě naučilo, že jedním z klíčů pro úspěch – ať už si za slovo „úspěch“ dosadí každý to svoje… - je sebevědomí. Vědomí vlastní hodnoty a potenciálu pro spolupráci s druhými na čemkoliv, co nás těší… Protože každý projekt je především spolupráce. Kontakt s druhými Vztahy. Ať už pracujete v jakékoli profesi, pozici, firmě, atd.… Na vzhledu záleží. Ne, že ne. (Samozřejmě ne jenom na vzhledu. Vzápětí musíte svým umem, dovednostmi, kreativitou a odhodláním prokázat, že jste člověk na svém místě. To zas ne, že ne. Myšleno v kontextu „pokud chcete dělat práci, kterou chcete dělat, na které Vám záleží, která Vás naplňuje“. Ale „jen vzhled“…, jakkoliv doplněný umem, dovednostmi, kreativitou a odhodláním, ještě nemusí k úspěchu a vysněné práci stačit. Tvrdím, že ještě je zapotřebí sebevědomí (myšleno sebevědomí postavené na sebeúctě a úctě k druhým). Prostě krása zevnitř. Osobnost. A právě k Vašemu sebevědomí, které jako kousek skládačky dotváří celkový výsledek, chci já osobně svým dílem přispět. Přispět metodou Esthetic Medical. Chci, abychom Vám my v Esthetic Medical, celý náš team, přispěli naší kapkou k tomu, abyste se v životě a ve spolupráci s druhými cítili SKVĚLE. Abyste měli vnitřní sílu. Přesvědčení, že cokoli zvládnete. Že dobijete svět. Ať už je Vaším cílem, projektem, úspěchem cokoli…
 

Seznamte se s námi

 


Mgr. Zora Valanská

Ředitelka kliniky

1993 - Absolventka Filozofické fakulty University Karlovy, obor Sociologie - Roční studium na George Washington Unversity, Wasington, D.C., USA - Personální řízení v mezinárodních korporacích (FMCG, výroba obalů pro kosmetiku) - HR Brown-field projektu v Ruské federaci pro FR skupinu ALBEA (kosmetika) - 2013 - Esthetic Medical Clinic - Komunikace EN, FR, RU

 

Mudr. Anna Kinkorová

Vedoucí lékařka, odborný garant

Absolventka Fakulty všeobecného lékařství Praha 1989 - I. atestace dermatovenerologie 2001 - II. atestace dermatovenerologie - Držitelka Diplomu celoživotního vzdělávání Certifikát - aplikace Botulotoxinu Certifikát - aplikace PRP plazmy Certifikát - aplikace PDO nití Certifikát - aplikace injekční lipolýzy Certifikát - aplikace výplňových materiálů Princess, Juvederm, Dermaphyl - Práce s laserovým systémem Fotona Dynamis SP

 

Mudr. Kateřina Jůzlová, Ph.D.

Dermatovenerolog

2003- 2009 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze - 2014 atestace z dermatovenerologie - 2015 obhájení titulu Ph.D. - 2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze - 2016 atestace z korektivní dermatologie - Certifikát k aplikaci chemického peelingu, plazmaterapie, mezoterapie, injekční lipolýzy fosfatidylcholinem, výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou, botulotoxinu - Práce s laserovým systémem Fotona Dynamis SP - Odborná stáž v dermatochirurgii, subkatedra korektivní dermatologie


Blanka Urmanová

Masáže a aromaterapie

Blanka je dlouholetá a zkušená kosmetička, specialistka na epilaci cukrovou pastou a masérka. Kromě letitých zkušeností s klasickým kosmeceutickým ošetřením pleti a s přístroji neinvazivní estetiky (IPL, katalytická termolipolýza, kryolipolýza, Vanquish, Exilis, rázová vlna X-Wave, přístrojová lymfodrenáž), se navíc specializuje na manuální lymfodrenáž, rekondiční a regenerační služby, masáž lávovými kameny a anticelulitidní masáž.

Certifikáty: Manuální lymfodrenáž Masáž lávovými kameny Masáž proti celulitidě a pro formování postavy


Martina Šuhajová

Masáže a aromaterapie

Martina je certifikovaná osobní trenérka a výživová poradkyně. V oblasti zdraví se pohybuje od roku 2012. Jejím cílem je, abyste byli zdraví, cítili se duševně a tělesně v dobré kondici a váš život byl v rovnováze. K tomu využívá AromaTouch - luxusní relaxační péči s vybranými čistými esenciálními oleji, díky níž snížíte stres, posílíte imunitu, zmírníte bolesti a záněty v těle a zažijete pocit celkového zdraví. Metodou Access Bars – cílenými dotyky daných bodů na hlavě – vám pomůže k usnadnění změn v oblastech života jako jsou zdraví, vztahy, peníze nebo práce.

Certifikáty: Fitness trenér Výživový poradce AromaTouch technika Access Bars

 
 

Markéta Ejemová

Kosmetičky

Markéta se kosmeceutice a neinvazivní přístrojové estetice věnuje od roku 2011. Stejně jako Jolanka - poradí. Vám v oblasti péče o pleť a zpomalování procesů stárnutí kůže, v oblasti odstranění podkožního tuku a celulitídy, nebo nechtěného ochlupení. Dlouhodoletou zkušenost má se všemi ošetřeními IPL světlem (fotoepilace, fotorejuvenace, ošetření akné…), redukcí podkožního tuku a celulitídy metodami Vanquish, Exilis, rázová vlna X-Wave, kryolipolýza, katalytická termolipolýza, přístrojová lymfodrenáž…, ošetření pleti biodisponibilním kyslíkem Oxyceutical, CollagenLiftLab, Exilis Face… můžete se jí svěřit do rukou.

Certifikáty

 

 

Cz