Laser Fotona Dynamis SP

V Esthetic Medical pracujeme se špičkovým lékařským přístrojem Fotona Dynamis SP, který umožňuje komplexní spektrum ošetření jak pro estetické, tak i pro chirurgické zákroky. V jediném přístroji jsou k dispozici nejvýkonnější lasery - Er:YAG (erbiový) a Nd:YAG (neodymiový), které v kombinaci s různými typy nástavců a nastavení parametrů umožňují dosahovat různých cílových efektů v lidské tkáni.
 

S čím vám laserovým systémem Fotona Dynamis SP umíme pomoci:

Anti-aging:
1. jemné rýhy a vrásky
2. FRAC3® rejuvenace
4. pigmentové skvrny
5. laserový peeling
6. vypínání kůže
 
Kožní problémy:
1. odstraňování znamének a kožních výrůstků
2. odstraňování bradavic
3. hemangiomy
4. vaskulární léze a žilky (obličej, nohy)
5. léčba rosacey (růžovky)
6. remodelace hypertrofických jizev a jizev po akné
7. léčba akutního akné
 
Laserové odstranění znamének v akci - do 28.5.2020
 

 

 

 

Nechte si zkontrolovat a laserově odstranit znaménka teď za lepší cenu:

 
První znaménko za 990 Kč namísto 1.300 Kč
Každé další znaménko za 490 Kč namísto 590 Kč.
Ceny zahrnují 1x kontrolní návštěvu ve lhůtě dle domluvy s ošetřujícím lékařem. Ceny nezahrnují lokální injekční anestezii (anestezie na přání pacienta).
 
Dílčí obchodní podmínky nabídky:
Ceny jsou v platnosti do 28.5.2020. Rozhodující je datum úhrady, nikoliv datum ošetření. Ošetření lze při platbě do 28.5.2020 provést kdykoliv do 15.12.2020.
V případě platby na účet Vám pošleme obratem voucher jako potvrzení o výši úhrady (kreditu) a doby platnosti do 15.12.2020. Jste-li naším stálým klientem, voucher Vám vložíme do karty pacienta, takže v den ošetření ho ani nemusíte mít s sebou.
V době COVID-19 neprovádíme odstranění znamének "v oblasti roušky", kterou má klient na nose/ústech po celou dobu své návštěvy u nás. Toto pravidlo platí do odvolání - podle situace a souvisejících nařízení vlády ČR.
 
 
Na ošetření je nutné se předem objednat. Tel. +420 606 644 166 / WhatsApp
Těšíme se na Vás! 

Nežádoucí ochlupení:

1. laserová epilace

 
Erbiový laser (vlnová délka 2940 nm) je určen pro precizní ablaci tkáně. Umožňuje odstranění epidermis s maximální citlivostí a přesností na mikrony (µm). V estetice a dermatologii je tento typ laseru používán k laserovému odstraňování tkání a resurfacingu pokožky.
 
Neodymiový laser (vlnová délka 1064 nm) vykazuje nejhomogennější absorpci vhodnou pro léčbu hlouběji uložených struktur, jako jsou vlasové folikuly a vaskulárních léze. Využívá principu selektivní fototermolýzy a prokazuje nejvíce homogenní průnik do tkáně. V estetice a dermatologii se tento typ laseru používá k termálnímu a selektivnímu ovlivnění i nejhlubších kožních struktur jako jsou např. pigmenty, žíly a vlasové folikuly. V chirurgii a stomatologii se výhod homogenní absorpce využívá při odstraňování jemných tkání při současné sterilizaci, koagulaci a dezinfekci.
 

 

 

Cz