Laser Fotona Dynamis SP

 
V Esthetic Medical pracujeme se špičkovým lékařským přístrojem Fotona Dynamis SP, který umožňuje komplexní spektrum ošetření jak pro estetické, tak i pro chirurgické zákroky. V jediném přístroji jsou k dispozici nejvýkonnější lasery - Er:YAG (erbiový) a Nd:YAG (neodymiový), které v kombinaci s různými typy nástavců a nastavení parametrů umožňují dosahovat různých cílových efektů v lidské tkáni.
 

S čím vám laserovým systémem Fotona Dynamis SP umíme pomoct:

 

Anti-aging:

 1. jemné rýhy a vrásky
 2. FRAC3® rejuvenace
 3. frakční ošetření - resurfacing
 4. pigmentové skvrny
 5. laserový peeling
 6. vypínání kůže
 

Kožní problémy:

 1. odstraňování znamének a kožních výrůstků
 2. odstraňování bradavic
 3. hemangiomy
 4. vaskulární léze a žilky (obličej, nohy)
 5. léčba rosacey (růžovky)
 6. remodelace hypertrofických jizev a jizev po akné
 7. léčba akutního akné
   

Nežádoucí ochlupení:

 1. laserová epilace

Erbiový laser (vlnová délka 2940 nm) je určen pro precizní ablaci tkáně. Umožňuje odstranění epidermis s maximální citlivostí a přesností na mikrony (µm). V estetice a dermatologii je tento typ laseru používán k laserovému odstraňování tkání a resurfacingu pokožky.
 
Neodymiový laser (vlnová délka 1064 nm) vykazuje nejhomogennější absorpci vhodnou pro léčbu hlouběji uložených struktur, jako jsou vlasové folikuly a vaskulárních léze. Využívá principu selektivní fototermolýzy a prokazuje nejvíce homogenní průnik do tkáně. V estetice a dermatologii se tento typ laseru používá k termálnímu a selektivnímu ovlivnění i nejhlubších kožních struktur jako jsou např. pigmenty, žíly a vlasové folikuly. V chirurgii a stomatologii se výhod homogenní absorpce využívá při odstraňování jemných tkání při současné sterilizaci, koagulaci a dezinfekci.
Cz