Ošetření kyslíkem Oxyceutical NOVINKA!

Vaše tvář bude opět zářit!
 
Pláčete-li každé ráno při pohledu do zrcadla, jak máte povadlou a unavenou pleť bez lesku a hydratace, je Oxyceutical Urban System tím pravým řešením. Ošetření Oxyceutical je založené na aktivní látce nasycené kyslíkem s biologickou dostupností, vyrobené moderními technologickými postupy. Světová novinka a patentovaná technologie využívá princip, kdy účinné látky dokáží projít mezibuněčnou membránou a vyživit buňky ošetřované oblasti.
 
Ošetření je schopné dodat pokožce správnou formu kyslíku a tím:
 
  1. stimulovat její buňky k sebeobnově a regeneraci
  2. vytvořit optimální podmínky, aby se zabránilo projevům stárnutí daným věkem nebo okolními faktory, jako např. nadměrným sluněním, znečištěním, kouřem a každodenním shonem a stresem.
Výsledek - pokožka se stává vitálnější, pevnější, vyhlazená a září!
 
 
Ceny:
 
1 ošetření (doba návštěvy zhruba 75 min.) - 1.590 Kč
Při nákupu permanentky na 5 ošetření - páté ošetření se slevou 50%
 
Cz
Pro koho je tato metoda vhodná: 
 
 
Ošetření není určeno jen několika málo privilegovaným, jeho příznivé účinky si může dopřát každý. 
 
Jak to funguje: 

 

V tucích rozpustné aktivní látky umožňují dosáhnout velmi vysokého stupně pronikání do pokožky a vysoce účinného působení na její buňky. (Je velice dobře známo, že např. oleje okamžitě pronikají i do těch nejhlubších vrstev.) Tato metoda umožňuje a usnadňuje nastartování celé řady chemických reakcí, jichž je kyslík významnou součástí. Je nezbytným motorem pro neutuchající proces buněčné obnovy a obrany proti škodlivým vlivům, s nimiž neustále přicházíme do styku. Princip tohoto prokázaného účinku na přirozený enzymatický systém buněk spočívá ve schopnosti biodisponibilního kyslíku prostupovat buněčnými membránami, rozptýlit se ve vnitřobuněčné tekutině omývající vnitřní struktury buňky a aktivovat mitochondriální dýchací řetězec, který citelně zvýší disponibilní energii buněk.