Péče Ericson Laboratoire

 
Vítejte ve světě excelentní francouzské kosmetiky špičkové kvality Ericson Laboratoire. Ucelený beauty systém vás svou inovativní technologií bez chirurgické traumatizace oslní i potěší. Poskytuje komplexní a profesionální řešení všech kosmetických problémů - vrásek, pigmentových skvrn, akné nebo kruhů pod očima. 
Péče Ericson Laboratoire umožňuje vytvářet pro každého klienta individuální program. Kosmetické řady nabízí produkty i pro domácí péči, které podporují efekt profesionálních ošetření. Zároveň urychlují rekonvalescenci po jakémkoliv větším invazivním zákroku a mají blahodárně relaxační účinky nejen pro tělo, ale i mysl.

 

Pro koho je beauty systém Ericson Laboratoire určen?

Kosmetická kolekce Ericson Laboratoire je vhodná pro náročné klienty, kteří upřednostňují vynikající výsledky bez chirurgického zásahu.
 

Metoda buněčné terapie

Profesor Ericson, původem švédský lékař, byl jedním z prvních vědců Francie, který použil metodu buněčné terapie. Byl studentem profesora Alexise Carrela, významného biologa, který byl v roce 1912 oceněn Nobelovou cenou za medicínu. Profesor Ericson pracoval v první části svého profesního života v nemocnicích jako chirurg, kde pomocí placentárních buněk léčil těžké popáleniny a pooperační jizvy.
V roce 1962 spolu se svou manželkou, kvalifikovanou kosmetičkou, otevřel první kosmetické centrum Ericson, kde uvedl do praxe svoji „buněčnou terapii“ spočívající ve využití extraktů živých buněk. Pařížská elita si salon brzy velmi oblíbila.
Firma Ericson Laboratoire dodnes distribuuje některé přípravky zavedené už profesorem Ericsonem. V souladu s klinickým přístupem ke kosmetice vykazují veškeré aktivní složky používané v Ericson Laboratoire značnou technickou vyspělost: mražené buněčné extrakty, enzymy Bio-Tech, lipozomy třetí generace, vysoce polymerizovaná DNA, thymulin, doplňující zdroj energie GP4G, fytohormony pro obnovení rovnováhy hydratace a tvorby kožního mazu, složky proti vráskám, bílkoviny blokující lipidy apod. Všechny tyto účinné molekuly znamenají v oblasti produktů péče o pleť velmi významnou inovaci.
 

Vyberte si ošetření dle vašeho typu pleti:

 • Skinjection - přelomová protivrásková terapie, alternativa injekčních aplikací botulotoxinu A a kyseliny hyaluronové
 • Meso-Vit - koktejl vitamínů pro mladistvý vzhled, alternativa mezoterapie s hloubkovým účinkem
 • Supreme DHE.Age - obnova buněk, zpevnění pleti a renerace pro pleť před a po menopauze
 • Fresh Caviar - prvotřídní péče pravým jeseteřím kaviárem pro hydrataci, výživu a zpevnění pleti, alternativa k placentární buněčné obnově
 • Energy Lift - znamenité vyplnění vrásek a výrazné zeštíhlení obličeje
 • Hydra Clinic - inovativní péče dehydrovanou pleť
 • Enzymacid - pět řešení pro mdlou, unavenou nebo kuřáckou pleť, povrchové pigmentové skvrny a vrásky, zesílení a rozjasnění pleti
 • GenXskin - vyhlazení vrásek, sjednocení barvy pleti, neutralizace volných radikálů 
 • BioPure - kyslíková terapie k účinnému omlazení pleti, vyhlazení vrásek a rovnoměrné barvě pleti
 • Feminity - uchovává mladistvý vzhled a ženskost obnovou hormonální rovnováhy a ochranou kmenových buněk
 • Perfection - genetické přeprogramování pigmentačních procesů pro pleť bez pigmentových skvrnek
 • Derma-Calm - snižuje napětí přecitlivělé podrážděné pleti, zvyšuje práh tolerance a obnovuje původní dobrý stav pleti
 • Acti-Biotic - řešení pro smíšenou, mastnou a aknózní pleť s detoxikací a regulací kožního mazu
 • Bioptic - intenzivní řešení pro problémy oční okolí: oční vějířky, váčky a kruhy pod očima
 
Ošetření očního okolí Bioptic je možné absolvovat samostatně anebo k jakémukoliv jinému ošetření.
 
Konzultace - naše zkušené kosmetičky, proškolené společností Ericson Laboratoire, Vám rády poradí s výběrem nejvhodnější řady nebo nejvhodnější kombinace ošetření.  
Všechna ošetření pleti jsou podpořena doplňkovou biostimulací - terapií biostimulačního laseru na zrychlení mikrocirkulace krve ve středně hlubokých a hlubších vstvách tkáně, což má velmi příznivé účinky - podpora tvorby kolagenu, nastartování hojivých, protizánětlivých procesů ve tkáních.
 

Skinjexion - Novinka

Inovace 2015 – Přelomová protivrásková terapie, alternativa nebo doplněk injekčních zákroků: aplikace botulotoxinu, kyseliny hyalurononé a mezoterapie, ovšem bez vedlejších účinků. Ošetření efektivně zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Díky synergii tří Hi-Tech látek poskytuje okamžitý efekt i dlouhotrvající výsledky. Třemi aktivními látkami jsou přírodní peptid Imudilin, který posiluje buněčnou imunitu a brzdí tvorbu vrásek. Dále biotechnologicky vyvinutá složka SNAP-8, kombinace 8 aminokyselin pro svalovou relaxaci a s tím spojené vyhlazení hlubokých vrásek. V neposlední řadě kyselina hyaluronová, jedna z hlavních složek mezibuněčné hmoty o vysoké molekulové hmotnosti, která na sebe váže vodu a tím efektivně hydratuje pokožku. Navíc zháší volné kyslíkové radikály a brání prostupu virů a bakterií k buňce. Dvou-a-půl hodinová péče s biostimulačním laserem - 2.490 Kč. Při nákupu balíčku 5 ošetření je poslední ošetření za poloviční cenu.

 

Meso-Vit

Efekt zklidňující ,,vitamínové bomby“ s hojivými účinky. Neinvazivní technologie s účinky injekcí. Vhodná pro muže a ženy od 25 let. Díky nanočásticím a využití dermarolleru je Meso-Vit plnohodnotnou mezoterapií. Obsahuje vitamíny A, C, E ve stabilizované podobě. Doporučeno všem, koho trápí nedostatečná tonizace svalů, vrásky, pigmentové skvrny a přecitlivělost pokožky. Dvou-a-půl hodinová péče s biostimulačním laserem - 2.490 Kč. Při nákupu balíčku 5 ošetření je poslední ošetření za poloviční cenu.
 
 

Hydra Clinic

 

Inovativní péče pro suchou, dehydrovanou pleť. Vhodná pro všechny věkové kategorie. Hydra Clinic využívá efekt 4 nejnovějších technologií biomedicíny. Inteligentní hydrolipidy zaručí účinek „molekulární houby”. Díky technologii aqua-porinů čerpá pleť vlhkost z vlastních zdrojů. Samoregulující fytokomplex zrekonstruuje poškozenou kůži. Kožní mikronáplasti zaručí dlouhotrvající hydrataci vaší pokožky. Mechanismus hydratace významně narušuje proces stárnutí, působení prostředí, špatná životospráva nebo nadměrné vystavování pleti slunečnímu záření. Vaše pleť ztrácí elasticitu. Biotechnologie jí spolu se vzácnými rostlinnými extrakty přinesou intenzivní hydratačně-výživné působení s velkým regeneračním účinkem. K dosažení dlouhodobého efektu doporučujeme absolvovat léčebnou kúru sestávající z 6 ošetření prováděných v týdenních intervalech. Dvou a půl hodinová péče s biostimulačním laserem - 2.000 KčPři nákupu balíčku 5 ošetření je poslední ošetření za poloviční cenu.

 

Fresh Caviar

Prvotřídní péče o obličej pravým jeseteřím kaviárem. Pro muže a ženy od 25 let. Procedura koncentrovaná na buněčnou stimulaci, hydrataci, výživu, zpevnění a čištění pleti. Fresh Caviar je sloučenina organických látek včetně osmi esenciálních aminokyselin, které mají schopnost pronikat do pokožky okamžitě. O zpevnění a kompletní výživu pleti se postará pravý výtažek kaviáru z jesetera. Tímto propracovaným přípravkem bez chemických konzervantů a umělých barviv garantujeme všechny životně důležité zdroje pro mladistvý vzhled. K dosažení dlouhodobého efektu doporučujeme absolvovat léčebnou kúru sestávající z 4 až 6 ošetření prováděných v týdenních intervalech. Dvou a půl hodinová péče s biostimulačním laserem - 2.290 KčPři nákupu balíčku 5 ošetření - poslední ošetření za poloviční cenu.

 

Energy Lift

 

Energy Lift představuje znamenité vyplnění vrásek a výrazné zeštíhlení obličeje pro muže a ženy od 35 let. Veškerý materiál na vyplnění hlubokých vrásek je zcela určitě inkompatibilní a hypoalergení.
Morfo zeštíhlující maska se specifickým sérem atakuje lokalizovaný tuk a úspěšně tvaruje ošetřovanou oblast. Znamenitě napomáhá k obnově nového kolagenu a povzbuzuje fibroblasty. Viditelně sjednocuje pigmentaci dané pleti. Výrazný účinek pocítíte ihned po prvním ošetření. K dosažení dlouhodobého efektu doporučujeme absolvovat léčebnou kúru sestávající z 6 ošetření prováděných v týdenních intervalech. Dvou a půl hodinová péče s biostimulačním laserem - 2.290 Kč. Při nákupu balíčku 5 ošetření je poslední ošetření za poloviční cenu.
 

Bioptic

Bioptic je účinné ošetření očního okolí. Pokud vás trápí vrásky kolem očí, váčky a tmavé kruhy pod očima, Bioptic je pro vás efektivním řešením. Řada je určena pro muže a ženy od 25 let. Pokožka v oblasti očí je bezpochyby velmi citlivá, představuje nejjemnější část obličeje. Oko velmi rychle reaguje na okolní prostředí a únavu. Vypozorujeme-li viditelné změny v oblasti očí, ať už jsou to vrásky, tmavé kruhy pod očima, či otoky víček nebo oční váčky, doporučujeme včasnou a důkladnou péči s produkty Bioptic. Ošetření lze provést samostatně v ceně 790 Kč, anebo jako součást kosmetického ošetření pleti či jiného ošetření v rámci vaší návštěvy Esthetic Medical Clinic za zvýhodněnou cenu 590 Kč.
 

BioPure

Energizující kyslíková terapie slouží k účinnému omlazení pleti. Určena pro pleť vystavenou nežádoucím škodlivým účinkům městského znečištění ovzduší. Vhodná pro muže a ženy všech věkových kategorií. Městský vzduch obsahuje nízkou hladinu kyslíku a tím dochází ke změnám ve vzhledu pleti. Pleť ztrácí jiskru a zářivý charakter, dochází k rychlejší tvorbě vrásek. Kyslík je pro fungování kožní buňky velmi důležitý. BioPure zlepšuje buněčný transport kyslíku, neutralizací toxických molekul zabraňuje poškozování kožních buněk, dehydrataci a zrychlenému stárnutí. BioPure buněčnou stimulací podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, hojení ran a buněčnou regeneraci. Výrazně zpomaluje stárnutí a zabraňuje dehydrataci. Efektivně omlazuje a napomáhá pleti získat zpět její rovnoměrné zabarvení. Dvou a půl hodinová péče s biostimulačním laserem - 2.000 Kč. Při nákupu balíčku 5 ošetření je poslední ošetření za poloviční cenu.
 
 

Acti-Biotic

Speciální program k ošetření smíšené, mastné, aknózní pleti. Vhodné pro všechny bez rozdílu věku. Zaručená regulace kožního mazu a detoxikace kůže. Acti-biotic je vysoce účinná metoda, která stimuluje vlastní přirozené kožní antibiotikum. Do zmíněné řady bylo přidáno mnoho aktivních složek se specifickými účinky: antibakteriální, čistící, antihormonální, matující, hydratační a zklidňující. Dvou a půl hodinová péče s biostimulačním laserem - 1.690 Kč. Při nákupu balíčku 5 ošetření je poslední ošetření za poloviční cenu. Je rovněž dobře možné rozšířit ošetření o terapii IPL světlem. Cena balíčku Acti-Biotic + IPL světlo + Biostimulační laser: 1.890 Kč.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cz