Plazma terapie

Představujeme zcela novou unikátní metodu! Plazma terapie pomáhá přirozenou cestou k oživení, hydrataci a regeneraci kožních buněk, ale nabízí mnohem víc. Díky plazma terapii dosáhnete také vyhlazení vrásek a pomáhá při tvorbě kolagenu v těle. K této jedné z nejprogresivnějších metod se využívá plazma bohatá na trombocyty. Pacientovi se odebere krev, následně se odstředí a díky separačnímu gelu získáme plazmu bohatou na vlastní trombocyty. Do těla se nedostávají žádné umělé látky a nehrozí žádné zdravotní komplikace ani alergie. Plazma terapie je bezpečná a přírodní metoda, které se pacient nemusí vůbec obávat.  

 

S čím plazmaterapie Praha pomáhá?

 

Tato unikátní metoda může velmi pomoci všem, kteří touží po regeneraci pleti ať už v obličeji, na krku nebo v dekoltu, pod vlasy, aby lépe rostly a byly bohatší. Pomáhá především s unavenou i stárnoucí pletí. Vhodná je pro všechny, kdo mají vlivem špatného životního stylu povadlou pleť. Nejčastěji ji vyhledávají pacienti, kteří touží po zahlazení menších i výraznějších stop stárnutí. Zbavte se vrásek a povolené pleti právě dnes. Objednejte se na plazma terapii! Je vhodná pro regeneraci unavené, povadlé a stárnoucí pletí, ale i jako prevence. Pomáhá zahladit i výraznější stopy stárnutí jako je silně povolená pleť a také urychluje proces hojení kůže po různých zákrocích.

 
 
100% přírodní estetické ošetření!
 
Elixír mládí existuje! Jedná se o plazmu bohatou na krevní destičky (PRP - Platelet Rich Plasma) obsaženou v naší vlastní krvi. 100% náš vlastní biologický materiál, který omlazuje na buněčné úrovni. Krevní plazma s destičkami obsahuje velké množství růstových faktorů a díky jejich účinku se zlepší vzhled, struktura a pružnost pokožky. Zpomalí se proces stárnutí a navozují se revitalizační procesy v kůži. Plazma se aplikuje přímo do pokožky ošetřované partie. Kontury obličeje se po ošetření nemění. Zlepší se kvalita a struktura kůže. 
 
Jaké problémy plazmaterapie vyřeší?
 
Okamžitě:
 1. Odstranění vrásek
 2. Odstranění kruhů pod očima
 3. Omlazení
 4. Regenerace

Dlouhodobě:
 1. Stimuluje tvorbu kolagenu
 2. Zlepší strukturu pleti
 3. Vyživuje a hydratuje pokožku
 4. Chrání pokožku
 5. Pleť je odolnější vůči vnějším i vnitřím vlivům (hormonální změny, prašné prostředí…)
Ceny:
 
1 zkumavka Klasik - 4.500 Kč
1 zkumavka obohacená o kyselinou hyaluronovou - 6.500 Kč
(doporučujeme pro ošetření obličeje a očního okolí)
Anestetický krém - 400 Kč
 
Cz
Jak to funguje: 
 
Plazmaterapie je minimálně invazivní metoda s účinkem omlazení pokožky. Plazma může být i obohacená o kyselinu hyaluronovou a pak dochází i k hloubkové hydrataci pokožky.
 
Jak ošetření probíhá:
 
Vše začíná podrobnou konzultací s provádějícím lékařem doktorkou, v rámci které jsou vyjasněny cíle a lokality ošetření. Lékař upřesní postup ošetření a následné péče. Ošetřovaná oblast se znecitliví anestetickým krémem, který se nechá působit nejméně 30 minut. Do speciální zkumavky RegenLab se odebere krev pacienta. Krev se následně nechá odstředit v centrifuze. Pomocí tzv. separačního gelu dojde k oddělení červených a bílých krvinek od plazmy a krevních destiček. Plazma obohacená destičkami, případně i kyselinou hyaluronovou, se zpětně aplikuje do podkoží ošetřované partie. Ošetření probíhá jemnými jehličkami nebo kanylou. Tuto metodu lze využít i při podpoře růstu vlasů, ošetření jizev a strií. Ošetření je vhodné zopakovat 2-3x v odstupu 3-4 týdnů. 1 ošetření trvá zhruba 30-45 min.
 
Informace o předpokládaném stavu po zákroku:
 
 1.  Bezprostředně po zákroku při použití jehliček je pokožka začervenalá a lehce oteklá a mohou se objevit modřinky, jomin lehce pálí (spálení sluncem).
 2.  Pokožka se obvykle do druhého dne zklidní, většinou do 3 hodin.
 3.  Výsledek zákroku lze hodnotit s odstupem 4 týdnů od ošetření
 4.  Efekt a počet ošetření je závislý od problému, který se řeší, věku, lokality, typu kůže.
 
Informace o nutné následné péči po zákroku:
 
 1.  Vhodný je jednoduchý nedráždivý krém (doporučený lékařem).
 2.  Po zatažení injekčních vpichů lze aplikovat make-up (12 hodin).
 3.  Pokud se vytvořily modřinky, lze po dohodě s lékařem aplikovat některý z krémů s heparinem – pro jejich rychlejší zhojení.
 4.  1 týden dodržovat dietní režim (bez alkoholu, tuku, cukrů).
 5.  Dodržovat veškerá další doporučení lékaře.
 6.  Při jakýchkoli obtížích informovat svého lékaře a případně se dostavit na kontrolu dle nařízení lékaře.
 
Informace o možných rizicích spojených se zákrokem:
 
 1.  Informujte lékaře, pokud užíváte léky na ředění krve.
 2.  Zákrok není vhodné provádět, zdali probíhá akutní onemocnění nebo během posledního týdne probíhalo.
 3.  I přes použití jehliček se mohou objevit modřinky, ty se ale většinou velmi rychle zhojí.