Plazma terapie PRP/HA

 

Plazma terapie pomáhá přirozenou cestou k oživení, hydrataci a regeneraci kožních buněk, ale nabízí mnohem víc. Díky plazma terapii dosáhnete vyhlazení vrásek a také napomáhá tvorbě kolagenu v těle. Jedna z nejprogresivnějších metod využívá plazmu bohatou na trombocyty. Pacientovi se odebere krev, následně se odstředí a díky separačnímu gelu získáme plazmu bohatou na vlastní trombocyty. Do těla se nedostávají žádné umělé látky a nehrozí žádné zdravotní komplikace ani alergie. Plazma terapie je bezpečná a přírodní metoda, které se pacient nemusí vůbec obávat.  

 

S čím plazma terapie pomáhá?

 

Tato unikátní metoda může velmi pomoci všem, kteří touží po regeneraci pleti ať už v obličeji, na krku či dekoltu, nebo pod vlasy, aby lépe rostly a byly bohatší. Je vhodná pro regeneraci unavené, povadlé a stárnoucí pleti, ale i jako prevence projevů stárnutí nebo urychlení procesu hojení kůže po různých zákrocích. Zbavte se vrásek a povolené pleti! Objednejte se na plazma terapii ještě dnes!

 

Vánoční akce - získejte 10% z nákupu navíc
 

Předplaťte si ošetření Plazma terapie PRP RegensLab
v hodnotě 6.500 Kč (bez kyseliny hyaluronové) nebo 8.500 Kč (s kyselinou hyaluronovou) kteroukoliv platební metodou - hotovost, platba kreditní kartou, převodem na účet, benefity Edenred a Sodexo (kromě metody Edenred e-ticket)
do svátku Tří králů dne 6.1.2022 do 23:59 hod. středoevropského času (platba připsaná na náš účet, odevzdané benefitní poukázky)

a získejte navíc kredit ve výši 10 % Vaší platby za Plazma terapii na příští nákup - služeb / výživových doplňků z naší nabídky - platný do 1.1.2022.

Kredit lze převést na jinou osobu, případbě rozdělit mezi více osob. Počet nákupů (plateb) na osobu bez omezení.
 

100% přírodní estetické ošetření!

 
Elixír mládí existuje! Jedná se o plazmu bohatou na krevní destičky (PRP - Platelet Rich Plasma) obsaženou v naší vlastní krvi. 100% náš vlastní biologický materiál, který omlazuje na buněčné úrovni. Krevní plazma s destičkami obsahuje velké množství růstových faktorů a díky jejich účinku se zlepší vzhled, struktura a pružnost pokožky. Zpomalí se proces stárnutí a navozují se revitalizační procesy v kůži. Plazma se aplikuje přímo do pokožky ošetřované partie. Kontury obličeje se po ošetření nemění. Zlepší se kvalita a struktura kůže. 
 

Jaké problémy plazmaterapie vyřeší?

 
Okamžitě:
 1. Odstranění vrásek
 2. Odstranění kruhů pod očima
 3. Omlazení
 4. Regenerace

Dlouhodobě:
 1. Stimuluje tvorbu kolagenu
 2. Zlepší strukturu pleti
 3. Vyživuje a hydratuje pokožku
 4. Chrání pokožku
 5. Pleť je odolnější vůči vnějším i vnitřím vlivům (hormonální změny, prašné prostředí…)

Ceny ošetření plazma terapií:

 
Aplikace do obličeje, krku, dekoltu, hřbetů rukou, pod vlasy
za pomocí mikrojehličkového injektoru
s aplikací hojivé masky na ošetřené partie (kromě oblasti vlasů) po dobu 15-20 minut 

1 zkumavka s PRP plazmou RegensLab - 6.500 Kč
1 zkumavka s PRP plazmou RegensLab obohacená o kyselinou hyaluronovou - 8.500 Kč


Ceny již zahrnují anestetický krém na ošetřené partie
 
Cz
Jak to funguje: 
 
Plazmaterapie je minimálně invazivní metoda s účinkem omlazení pokožky. Plazma může být i obohacená o kyselinu hyaluronovou a pak dochází i k hloubkové hydrataci pokožky.
 
Jak ošetření probíhá:
 
Vše začíná podrobnou konzultací s provádějícím lékařem/doktorkou, v rámci které jsou vyjasněny cíle a lokality ošetření. Lékař/ka upřesní postup ošetření a následné péče. Ošetřovaná oblast se znecitliví anestetickým krémem, který se nechá působit nejméně 30 minut. Do speciální zkumavky RegenLab se odebere krev pacienta. Krev se následně nechá odstředit v centrifuze. Pomocí tzv. separačního gelu dojde k oddělení červených a bílých krvinek od plazmy a krevních destiček. Plazma obohacená destičkami, případně i kyselinou hyaluronovou, se zpětně aplikuje do podkoží ošetřované partie. Ošetření probíhá jemnými jehličkami nebo kanylou. Tuto metodu lze využít i při podpoře růstu vlasů, ošetření jizev a strií. Ošetření je vhodné zopakovat 2-3x v odstupu 3-4 týdnů. 1 ošetření trvá zhruba 90 min. (úvodní konzultace, odběr krve, odlíčení a příprava pleti, aplikace anestetického krému, aplikace PRP plazmy mikrojehličkovým injektorem, aplikace hojivé masky na ošetřené partie).
 
Informace o předpokládaném stavu po zákroku:
 
 1.  Bezprostředně po zákroku při použití jehliček je pokožka začervenalá a lehce oteklá a mohou se objevit modřinky, jomin lehce pálí (jako spálení sluncem).
 2.  Pokožka se obvykle do druhého dne zklidní, většinou do 3 hodin.
 3.  Výsledek zákroku lze hodnotit s odstupem 4 týdnů od ošetření
 4.  Efekt a počet ošetření je závislý od problému, který se řeší, věku, lokality, typu kůže.
 
Informace o nutné následné péči po zákroku:
 
 1.  Vhodný je jednoduchý nedráždivý krém (doporučený lékařem).
 2.  Po zatažení injekčních vpichů lze aplikovat make-up (12 hodin).
 3.  Pokud se vytvořily modřinky, lze po dohodě s lékařem aplikovat některý z krémů s heparinem – pro jejich rychlejší zhojení.
 4.  1 týden dodržovat dietní režim (bez alkoholu, tuku, cukrů).
 5.  Dodržovat veškerá další doporučení lékaře.
 6.  Při jakýchkoli obtížích informovat svého lékaře a případně se dostavit na kontrolu dle nařízení lékaře.
 
Informace o možných rizicích spojených se zákrokem:
 
 1.  Informujte lékaře, pokud užíváte léky na ředění krve.
 2.  Zákrok není vhodné provádět, zdali probíhá akutní onemocnění nebo během posledního týdne probíhalo.
 3.  I přes použití jehliček se mohou objevit modřinky, ty se ale většinou velmi rychle zhojí.

 

 

Kontaktujte nás!