Zeštíhlení bříška a pasu

Je prokázáno, že nezdravý životní styl vede k ukládání tuky v oblasti bříška. A právě tam jde tuk i nejdříve vidět! Také už vás nebaví maskovat tuky na břiše volným oblečením a rádi byste si pořídili přiléhavé šaty či kalhoty, ve kterých vynikne vaše postava? Stejně tak mnoho žen trpí na ukládání tuky na bocích nebo stehnech. Nejrychlejším a nejšetrnějším způsobem, jak se tuku zbavit, je právě Vanquish Praha. Liposukce nebyla nikdy snadnější. Co je však hlavní, díky Vanquish Praha je liposukce nejen účinná, ale hlavně bezbolestná. Samotná aplikace je navíc rychlá stejně jako její výsledky. K odborání podkožního tuku v oblasti horního i spodního bříška, "špíček" nad pasem, tzv. madel lásky", lze použít tyto metody:
 
  1. Vanquish
  2. Rázová vlna X-Wave
  3. Exilis
  4. Kryolipolýza
  5. Injekční lipolýza
 
to vše nejlépe v kombinaci s přístrojovou lymfodrenáží, která urychlí proces odplavení odumřelých tukových buněk z těla ven!
 
Zvolte si tu pravou proceduru sami, anebo přijďte na bezplatnou konzultaci. Rádi Vám poradíme, které z ošetření, případně jaká jejich kombinace, je pro Vás nejvhodnější. Jaro se blíží, je nejvyšší čas začít řešit!
Cz