CollagenLiftLab pro pleť

CollagenLiftLab je ultrazpevňující ošetření pleti metodou dynamické biostimulace kolagenu pomocí růstového faktoru tgf-b. 
 

Jak pomáhá kolagen na pleť?

Kolagen je nezbytný pro krásu a mladistvý vzhled pleti. S věkem ho bohužel produkujeme čím dál tím méně a kolagenová vlákna se poškozují. Tím se pokožka stává matnější, je méně pružná, objevují se vrásky a kontury obličeje se povolují.
V kůži najdeme především kolagen typu I a III. Kolagenu typu I vděčíme za pevnou a pružnou pokožku. 1 g kolagenu typu I je co do pevnosti srovnatelný s 1 kg ocele. Kolagen typu III se nejvíce vyskytuje v mladé pokožce, činí ji měkkou a pomáhá při hojení ran.
Kolagen je produkován speciálními buňkami - fibroblasty. S věkem fibroblasty zleniví, protože jsou závislé na hormonech. Čím méně ženského hormonu, tím horší kvalita fibroblastů. Proto ženy po menopauze tak dramaticky stárnou. 
 
 
 
 
 
Cz
Jak to funguje: 
 
Inovativní technologie systému CollagenLiftLab představuje nejmodernější trend v oblasti estetiky. Technologie spočívá v dynamické biostimulaci, díky které se zvyší syntéza tvorby kolagenu.
V rámci ošetření se použije světelná maska - přístroj pro fotostimulaci červeným světlem s vlnovou délkou 630 nanometrů. Působením růstového faktoru (TGF - Tissue Growth Factor), který se váže na sekvence arg-phe-lys k neaktivnímu komplexu TGF, dochází k uvolnění aktivního růstového faktoru.
Tento systém bezbolestně, neinvazivně a zcela bezpečně napodobuje vlastní mechanismy těla pro přirozenou produkci lidského kolagenu. Procedura zlepšuje elastická vlákna a zpevňuje pokožku.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Vhodné pro muže i ženy.
 
Technologie, které Vás hýčkají :-)!
 
 
 
Ceny:

90 min. - 2.200 Kč včetně parafínového zábalu na ruce