Nadměrné pocení

Cz
 

Odstranění nadměrného pocení v Esthetic Medical

Nadměrné pocení je jednou z komplikací, která může doslova znehodnocovat každodenní život. Příčinou tohoto problému je zvýšená činnost potních žláz, a to nejčastěji v oblasti dlaní, čela, podpaží nebo chodidel. Největší problém nastává v letním období, ale úleva nepřichází ani během zimy. Proto je dobré odstranění pocení zavčas řešit. Objednejte se na odstranění nadměrného pocení právě k nám! Nejlepším řešením je injekční aplikace botulotoxinu. Před, během i po samotném zákroku Vám budou k dispozici odborníci, kteří zodpoví všechny Vaše dotazy.
 

Ceny:
Podpaží - od 10.000 Kč podle množství aplikované látky (v závislosti na výšce, hmotnosti a pohlaví pacienta).

Dlaně - od 10.000 Kč podle množství aplikované látky (v závislosti na výšce, hmotnosti a pohlaví pacienta).
Chodidla - od 12.000 Kč podle množství aplikované látky (v závislosti na výšce, hmotnosti a pohlaví pacienta).
V případě aplikace látky nad 100 jednotek - každá další - 88 Kč/jednotku.
 
 

Jak odstranění nadměrného pocení probíhá?

Samotný zákrok je rychlý a téměř bezbolestný. Botulotoxin je aplikován za pomoci jemné jehly do ošetřované oblasti. Tím je nejčastěji právě podpaží. Zmírnění pocení, pocítíte již během 48 hodin. Neodkládejte nic na zítřek a objednejte se právě dnes. K dnešnímu dni prošlo naší procedurou (vedoucí k odstranění pocení) přes 800 pacientů s úspěšností zákroku přes 97%.
 

Detailní popis celé procedury

 
A)  Objednání a recepce:
 
1.    na ošetření je potřeba se předem objednat na tel.č. +420 606 644 166, případně emailem: info@estheticmedical.cz
2.    v den ošetření je klient uvítán v recepci, ideálně 5 min. před sjednaným termínem
3.    recepce s klientem vyřeší vstupní administrativu
4.    klient vstupuje do ordinace v objednaný čas 

 

B)  V ordinaci:

1.    vstupní konzultace s lékařem - ošetřující paní doktorka s klientem projde cíl klienta, které partie si klient přeje vyřešit a položky v kartě pacienta (alergie, užívané léky, související onemocnění apod., průběh ošetření a zodpovězení dotazů pacienta)
2.     škrobový test - na cílové partie se nanese škrob, test ukáže místa s vyšší a nižší potivostí (kde je vyloučeno více a kde méně potu), místa jsou zaznamenána, škrob je následně odstraněn
3.    aplikace anestetického krému - po vzájemné dohodě na dalším postupu se na ošetřované partie aplikuje anestetický krém, který se nechává působit min. 30 minut (provádí zdravotní sestra v samostatné místnosti, klient mezitím odpočívá)
4.    vlastní aplikace botulotoxinu do domluvených partií (podpaží, dlaně, chodidla...) 
5.    délka aplikace - podpaží zhruba 30 min., dlaně zhruba 45-60 min. podle typu pacienta, chodidla 60 min. a déle - podle typu pacienta

 

C) Bezprostředně po zákroku:

pacient se vrací ke svým běžným aktivitám

 

Omezení v obvyklém způsobu života:
Aplikace látky neomezuje klienta v obvyklém způsobu života a pracovní neschopnost není nutná. Po dobu 1-2 dnů po ošetření nekonzumovat alkohol, neužívat antibiotika, 2 dny nelétat letadlem, 3 dny necvičit, nenavštěvovat saunu a solárium.