Depilace cukrovou pastou

Pokožka hladká všude! 100% přírodní metodou, příjemnou směsí medu, cukru, citronu a vody.
 
V letním období anebo pokud Vám z nějakého důvodu nevyhovuje IPL epilace nebo laserová epilace, jsou tady 2 alternativy. Depilace cukrovou pastou nebo horkým voskem. Obě lze provádět celoročně. Fungují na chloupky typu "chmýříčko" i na šedivé chloupky (bez pigmentu). Depilace cukrovou pastou je ve srovnání s horkým voskem méně bolestivá. Vysoký podíl cukru působí antibakteriálně. Nedochází k poranění pokožky a chloupky nemají tendenci zarůstat. Po ošetření rostou nové chloupky řidší a jsou jemnější. Při opakovaném ošetření se výskyt chloupků trvale snižuje a nejsou nápadné. Cukrová pasta odstraní nejenom chloupky samotné, ale i odumřelé buňky z povrchu kůže, čímž zanechá Vaši pokožku krásně hebkou. Metodu lze použít jednak celoročně, jednak pro všechny části těla. Ideální!
 
Ceník depilace cukrovou pastou

 
Horní ret - 90 Kč
Brada - 90 Kč
Čelisti nebo kotlety - 180 Kč
Vousy - 350 Kč
Podpaží - 200 Kč
Bikini-line - 300 Kč
Intim a třísla - 350 Kč
Tanga (recto) - 350 Kč 
Hýždě - 400 Kč
Brazílie komplet dámská - 650 Kč, stálé klientky 550 Kč
Brazílie komplet pánská - 900 Kč, stálí klienti 800 Kč
Speciální tvary na intim - příplatek 200 Kč
 
Krk - 450 Kč
Ramena - od 500 Kč
Horní paže - 400 Kč
Předloktí - 400 Kč
Hrudník - od 1.000 Kč
Záda - od 1.000 Kč
Břišní pás - 300 Kč
 
Stehna - 550 Kč
Lýtka - 550 Kč
 
Kombinace více partií v 1 návštěvě - sleva 10% na druhou (levnější) partii a na každou další.
Celé tělo - individuální cena po osobní konzultaci dle rozsahu ošetření.
Stálí klienti mají ihned slevu 10% na všechny partie nebo zvýhodněnou cenu uvedenou u ošetření.
 
Cz
Jak to funguje: 
 
Pracujeme s čistě přírodní a hypoalergenní cukrovou pastou Epill Body, bez chemických přídavků a barviv. K její výrobě jsou použity pouze ty nejkvalitnější a nejefektivnější přírodní složky pro šetrnou, ale přesto účinnou epilaci.
 
Depilace cukrovou pastou Epill Body je minimálně bolestivá, proto je vhodná i na intimní partie a podpaží. Depilace touto cukrovou pastou je velmi šetrná i v případě ekzémů.
 
Po ošetření se netvoří žádné pupínky či zánětlivá ložiska, což bývá při běžném holení (např. v tříslech) zcela běžné. Veškeré případné podráždění do hodiny zmizí.
 
Pokožka zůstane bez chloupků zhruba 3-5 týdnů, přičemž při dlouhodobém používání ochlupení slábne. Cukrová pasta svým peelingovým působením cukrová pasta snižuje riziko zarůstání chloupků na minimum.
 
Složení:
Monosacharidy (d-glukosa, d-fruktosa), med, citronová šťáva a voda, bez chemických konzervantů.
 
Průběh ošetření: 
 
Pro 1. ošetření je zapotřebí příjít s délkou chloupků min. 10 mm. Pro každé ošetření již je možné epilovat chloupky již od 3 mm. Jsou-li hodně silné, doporučujeme raději velikost 5 mm.
 
Cukrová pasta se zapracuje do pokožky. Následně se chloupky vytrhávají po směru růstu. Po epilaci se pokožka ošetří dezinfekčním roztokem a regeneračním hydratačním přípravkem, který ošetřené partie krásně zklidní a zanechá pokožku jemnou a hebkou. Výsledek Vám vydrží zhruba 4-6 týdnů, záleží na Vašem fototypu a rychlosti růstu chloupků ve Vašem případě. Min. měsíc ale máte klid.
 
Brazilská epilace
 
Brazilskou epilací se rozumí úplné odstranění chloupků v intimních partiích a tříslech, na přání je možné chloupky na Venušině pahorku částečně ponechat ve tvaru véčka, proužku nebo trojúhelníčku. Složitější tvary, např. srdíčko, jsou po dohodě možné s příplatkem 200 Kč.
 

Depilace cukrovou pastou

Dámy i pánové, také už vás nebaví holení, které zabírá čas a také stojí nemalé peníze? Máme pro vás řešení. Zapomeňte na každodenní starosti spojené s péčí o vousy, nohy i podpaží. Nechte to minulosti. To vše můžete díky depilaci cukrovou pastou. Přijeďte k nám, ať už jste z Prahy nebo okolí. Svěřte se do rukou kvalifikovaných odborníků. Odstraňte chloupky na nohou, obličeji, v podpaží, na rukou i v intimních partiích právě díky cukrové pastě. Tato metoda k nám přišla z Orientu a během posledních let si získala velkou oblibu. Zvláště pokud používáte depilaci voskem, měli byste zpozornět. Depilace cukrovou pastou je totiž mnohem šetrnější, a hlavně méně bolestivá.

 

Jak probíhá depilace cukrovou pastou?

Depilace cukrovou pastou vydrží několik týdnů, než chloupky znovu narostou. Jedná se tedy o polotrvalou depilaci. Lze ji aplikovat na všechny části těla, tedy i ta více citlivá místa i intimní partie. Výhodou depilace cukrovou vatou je také složení, které je na přírodní bázi, takže jej ocení všichni, kdo mají citlivější pokožku. Patříte k nim i Vy? Tak nečekejte a hned se k nám objednejte!