GelaVis HA Kyselina hyaluronová v kapslích

Hyaluronát je látka, která vyhlazuje vrásky, zlepšuje vzhled a kvalitu kůže, podporuje obranyschopnost a růst sliznic. Udržuje klouby, vazivo a šlachy dlouhodobě funkční. Jeho tvorba v organismu po 25. roce života klesá. Proto je třeba množství hladiny kyseliny hyaluronové v těle pro jeho bezproblémovou funkčnost doplňovat. Účinek nastoupí do 7 dnů.
 
 

Jaké jsou účinky kyseliny hyaluronové:

1. Zlepšuje pružnost tkání, kůže, vaziva a šlach.
2. Zvyšuje tvorbu kolagenu, elastinu a dalších látek, které podporují obnovu tkání.
3. Snižuje a reguluje záněty v organismu.
4. Deaktivuje volné radikály - jak uvnizř buněk, tak v mezibuněčném prostoru.
5. Působí proti předčasnému stárnutí buněk.
6. Zlepšuje hojení ran a tkání po zákrocích, operacích a po úraze.
7. Hydratuje pokožku, chrupavku a měkké tkáně.
8. Podporuje obranyschopnost a růst sliznic.
 
 

Dávkování a pozitivní efekty vnitřního užívání kyseliny hyaluronové:

Z vědeckých prací a klinických studií zkoumajících kyselinu hyaluronovou užívanou vnitřně - formou kapslí nebo speciálních čokoládových pralinek - vyplynuly následující poznatky:

1. Dávka  100-200 mg/denně  kyseliny hyaluronové v kapslích GelaVis HA nebo čokoládě vás chrání před předčasným stárnutím, zjemní vrásky a rýhy.

2. Společně s dostatečným množstvím dobrých (nealkoholických) tekutin Vám denní dávka 100-200 mg kyseliny hyaluronové v kapslích GelaVis HA nebo  pralinkách dodá kůži dostatečnou hydrataci a zmírní suchou pokožku- zlepší její kvalitu a vzhled.
 
3. Podstupujete-li u nás laserová ošetření nebo IPL ošetření, kapsle GelaVis HA nebo pralinky s kyselinou hyaluronovou v množství 100-200 mg denně urychlí proces regenerace a hojení kůže především v jejích hlubších vrstvách (dermis), urychlí se obnova tkání a zlepší se kvalita jizev.
 
4. Kyseliny hyaluronová podporuje tvorbu slz, zlepšuje kvalitu sliznice rohovky. Pokud jste doposud užívali umělé slzy, po 3 měsících užívání kapslí GelaVisHA nebo čokoládových pralinek s kyselinou hyaluronovou v množství 200 mg/denně zjistíte, že umělé slzy už nepotřebujete.
 
5. Studie prokazují, že po 3-6 měsíčním pravidelném vnitřním užívání denní dávky 200 mg kysliny hyaluronové se zvýší počet vrstev poševní sliznice, stoupne množství slizničních buněk a poševní sliznice se zhutní a posílí. Následně ustupují až mizí příznaky sexuálního diskomfortu a dalších příznaků vaginální atrofie(svědění, pálení, bolestivost).
 
 
 
Cena:

GelaVis HA Premium 90 kapslí - 100 mg x 90 ks, celkem 9 000 mg HA (kyseliny hyaluronové)
Při užívání 100 mg HA/denně (1 kapsle denně) = 3 měsíce
Při užívání 200 mg HA/denně (2 kapsle denně) = 1,5 měsíce

Při užívání 300 mg HA/denně (3 kapsle denně) = 1 měsíc
 

1 balení 90 kapslí - 3.399 Kč

1 balení 30 kapslí - 1.399 Kč - Novinka
 
Osobní odběr u nás na klinice zdarma - Řipská 28, Praha 3 - Vinohrady, 1. patro

Poštovné a balné
Česká pošta - Balík do ruky s pojištěním zásilky - 185 Kč
Zásilkovna - Doručení na výdejní místo - 95 Kč
Zásilkovna - Doručení na adresu - 125 Kč

 
 
 

 
 
 
 
 

The Kiss of Beauty -
Lunární bonboniéra - 28 ks luxusních pralinek - 60 mg HA/pralinka

GelaVis čokoláda je velmi speciální - je „živá". Obsahuje cca 600 druhů bioaktivních látek - mikronutrientů, polyfenolů, flavonů. Tyto látky významně pomáhají příznivě regulovat metabolismus, imunitní systém, činnost cév a složení střevního biomu. Proto je živá čokoláda i zdravá.
Zatímco v průmyslově vyráběných čokoládách se většinu životodárných molekul podaří uchovat jen v nepatrném množství, ruční výroba, základní suroviny vysoké kvality a nepřítomnost aditiv propůjčují pralinkám GelaVis HA mimořádné vlastnosti " živé hmoty". Výsledným efektem je nejenom zdraví, ale i excelentní smyslový zážitek - kombinace vůní, chutí a krásných tvarů.
 
V čem jsou "Hyalinky" - čokoládové pralinky s kyselinou hyaluronovou - jedinečné:

Hyalinky GelaVis HA jsou obohaceny duální kyselinou hyaluronou nejvyšší kvality. Je to zázračná čokoláda pro krásu, regeneraci a zdraví kůže, sliznic i pohybového systému.
 
Hořká čokoláda je složená z 83% kakových složek a přírodní vanilky, s obsahem alpského mléka, které dává této čokoládě nazměnitelnou chuť i vůni. 
 
Cena:
 
The Kiss of Beauty -
Lunární bonboniéra - 28 ks luxusních pralinek - 60 mg HA/pralince
1.399 Kč
 
 
Cz