Injekční lipolýza

Sportujete, zdravě jíte, pořád se ale nemůžete zbavit tuku nebo celulitidy?
Injekční lipolýza je jednou z účinných metod bezbolestné liposukce, kterou se lze neinvazivně zbavit přebytečného podkožního tuku. Je určena především těm, kteří chtějí řešit dvojitou bradu, komu nepomáhají diety ani cvičení a kdo nechce podstoupit chirurgické odsátí tuku.
 
Ceny injekční lipolýzy:
 
Cena se odvíjí od množství aplikovaného séra, podle partie, kterou si přejete řešit.
1 ml přípravku Dermaheal LL - 600 Kč
 
Množství potřebné k ošetření požadované partie určuje lékař. Orientační množství pro jednotlivé partie:
 
4-5 ml    Podbradek
5-6 ml    Podbřišek
5-7 ml    Podprsenkový pás, "špíčky" nad pasem
7-8 ml    Hýžďová oblast, celulitída
6-7 ml    Vnitřní strana stehen
7-8 ml    Vnější strana stehen
9-10 ml  Bříško
6-8 ml    Oblast kolen
6-8 ml    Horní paže

 
 
Cz
Jak to funguje: 
Během lipolýzy se aplikuje tenkou jehlou látka fosfatydylcholin (neboli lecitin) přímo do nežádoucího nahromaděného tuku (je možné použít také derma váleček s dostatečnou délkou jehliček). Samotný zákrok není náročný a trvá přibližně 30 minut. Zákrok je bezbolestný, proto není prováděn v anestezii, a to ani lokální. Účinná látka rozpustí podkožní tukové buňky (adipocyty). Ty jsou následně eliminovány z těla přirozeným způsobem.
 
Na jaké oblasti je injekční lipolýza nejúčinnější?
Obličej - podbradek, tváře, krk
Tělo - vnější stehna, vnitřní stehna, boky - "špíčky" nad pasem (tzv. madla lásky), břišní oblast - nad i pod pupkem, horní paže, záhyby kolem kolen
Celulitída - stehna a hýždě.
 
Kolik ošetření je zapotřebí pro viditelné výsledky?
Pro dosažení uspokojivého výsledku jsou většinou zapotřebí 3-4 sezení, s rozestupem přibližně 6-8 týdnů, podle partie výchozího množství podkožního tuku. Více než 80% pacientů je již po 3 sezeních velmi spokojeno.
 
Proč používat Injekční lipolýzu?
I přes železnou disciplínu, přísnou dietu a hodně sportu se některé partie našeho těla zarputile nemění. Tato léčba může pomoci zbavit se tukových zásob v oblastech, u kterých nejde docílit výsledku za pomocí diet a sportu, a to trvale.
 
Do nevýhody, fyzická aktivita a zdravá strava jsou nezbytnými doplňky spojovat s léčbou. Injekce lipolýza je také cennou pomoc v rámci opatření ke snížení tukové usazeniny střední velikosti. Léčba má také svůj indikaci v post liposukce oprav pro zpracování zbývajících tuky a vyrovnejte nárazům a dutin nebo vlnité efekt. Velmi dobré výsledky se také získají při celulitidě, je-li aplikován správný protokol, tukové buňky postupně rozpouštění způsobit kožní zpětným chodem, který umožňuje najít plochá, hladká. Obecně platí, že injekční lipolýza je ideální ošetření malých dobře definovaných zatížení (viz léčených oblastí).
 
Možné vedlejší účinky po lipolýzy?
Ihned po ošetření, edém je nastaven na ošetřované oblasti, která se stává více citlivé na tlak. Zarudnutí a svědění může dojít a přetrvávat 2-4 dny. Masáže, sauna, namáhavé cvičení, ponoření do vody a vystavení slunečnímu záření nebo UV se nedoporučuje po dobu několika dní. Více zřídka, zatvrdnutí léčené oblasti se mohou vyskytnout v důsledku edému nebo hlubší modřiny. Zmizí v období 2 až 6 týdnů po léčbě. Celkově lze říci, injekce lipolýza může být považováno za léčebný s několika vedlejšími účinky.
 
 

Bezbolestná liposukce, injekční lipolýza

 

Bojujete s nedokonalou postavou a svůj boj neustále prohráváte? Trápí vás nějaké to kilo navíc a už se necítíte dobře v žádném oblečení, které máte v šatníku? Pak je čas na změnu. Většina z nás jistě zažila období, kdy jsme vlivem stresu či nemoci přibrali nějaké to kilo navíc. To se následně podepsalo na váze, a hlavně na postavě. Ideální je zbavit se tuků sportem a také správnou stravou. Ale ne vždy to pomáhá. Proto doporučujeme využít bezbolestnou liposukci.  Zbavte se přebytečného tuku snadno a rychle, a to díky injekční lipolýze.

 

Co je injekční lipolýza a jak probíhá

 

Jedná se o bezbolestnou liposukci, která se provádí ambulantně. Výhodou je, že pacient odchází velmi brzy domů. Díky injekční lipolýze se můžete zbavit podbradku, tuku na stehnech, hýždích, v oblasti břicha, ale také na ramenou, krku i ve tváři. Svěřte se do rukou odborníků a zapracujte na své postavě rychle a bezbolestně. Můžete vypadat mnohem lépe, a hlavně se tak cítit.