Injekční lipolýza

Ideální je zbavit se tuků sportem a také správnou stravou. Ale ne vždy to pomáhá. Proto doporučujeme využít bezbolestnou liposukci.  Zbavte se přebytečného tuku snadno a rychle, a to díky injekční lipolýze.
 
Injekční lipolýza je jednou z účinných metod bezbolestné liposukce, kterou se lze neinvazivně zbavit přebytečného podkožního tuku. Je určena především těm, kteří chtějí řešit dvojitou bradu, komu nepomáhají diety ani cvičení a kdo nechce podstoupit chirurgické odsátí tuku.
 

Cena injekční lipolýzy:

OBLIČEJ

 
Podbradek - od 3.000 Kč
Obličej (oblast čelistí) - od 3.000 Kč
Čelisti + podbradek - od 4.500 Kč
 

TĚLO

 
Podbřišek - od 3.500 Kč
Bříško - od 5.500 Kč
Vnitřní strana stehen - od 5.000 Kč
Vnější strana stehen - od 5.500 Kč
Hýžďová oblast - od 6.000 Kč
Oblast kolen - od 4.000 Kč
 
Cena zohledňuje množství aplikovaného přípravku a délku ošetření.
 
Cz
Jak to funguje: 
 
Během lipolýzy se aplikuje tenkou jehlou látka fosfatydylcholin (neboli lecitin) přímo do nežádoucího nahromaděného tuku (je možné použít také dermaváleček s dostatečnou délkou jehliček). Samotný zákrok není náročný a trvá přibližně 30 minut. Zákrok je bezbolestný, proto není prováděn v anestezii, a to ani lokální. Účinná látka rozpustí podkožní tukové buňky (adipocyty). Ty jsou následně eliminovány z těla přirozeným způsobem.
 

Na jaké oblasti je injekční lipolýza nejúčinnější?

Obličej - podbradek, tváře, krk

Tělo - vnější stehna, vnitřní stehna, boky - "špíčky" nad pasem (tzv. madla lásky), břišní oblast - nad i pod pupkem, horní paže, záhyby kolem kolen

Celulitida - stehna a hýždě.

 

Kolik ošetření je zapotřebí pro viditelné výsledky?

Pro dosažení uspokojivého výsledku jsou většinou zapotřebí 3-4 sezení, s rozestupem přibližně 6-8 týdnů, podle partie výchozího množství podkožního tuku. Více než 80 % pacientů bylo již po 3 sezeních velmi spokojeno.
 

Proč používat Injekční lipolýzu?

I přes železnou disciplínu, přísnou dietu a hodně sportu se některé partie našeho těla zarputile nemění. Tato léčba může pomoci zbavit se tukových zásob v oblastech, u kterých nejde docílit výsledku za pomocí diet a sportu, a to trvale.
 
Do nevýhody, fyzická aktivita a zdravá strava jsou nezbytnými doplňky spojovat s léčbou. Injekce lipolýza je také cennou pomoc v rámci opatření ke snížení tukové usazeniny střední velikosti. Léčba má také svůj indikaci v post liposukce oprav pro zpracování zbývajících tuky a vyrovnejte nárazům a dutin nebo vlnité efekt. Velmi dobré výsledky se také získají při celulitidě, je-li aplikován správný protokol, tukové buňky postupně rozpouštění způsobit kožní zpětným chodem, který umožňuje najít plochá, hladká. Obecně platí, že injekční lipolýza je ideální ošetření malých dobře definovaných zatížení (viz léčených oblastí).
 

Možné vedlejší účinky po lipolýzy?

Ihned po ošetření, edém je nastaven na ošetřované oblasti, která se stává více citlivé na tlak. Zarudnutí a svědění může dojít a přetrvávat 2-4 dny. Masáže, sauna, namáhavé cvičení, ponoření do vody a vystavení slunečnímu záření nebo UV se nedoporučuje po dobu několika dní. Více zřídka, zatvrdnutí léčené oblasti se mohou vyskytnout v důsledku edému nebo hlubší modřiny. Zmizí v období 2 až 6 týdnů po léčbě. Celkově lze říci, injekce lipolýza může být považováno za léčebný s několika vedlejšími účinky.