Skin sérum Zinzino

Lidská pleť je složena ze tří hlavních vrstev tkáně: epidermis (pokožka), dermis (škára) a hypodermis (podkoží). Extracelulární matrix (ECM) je jemné pletivo mikrovláken, tvořeno sloučeninami jako je kolagen, elastin a kyselina hyaluronová. ECM je přítomná v epidermis i dermis a poskytuje pružnost a sílu kůže.
 

EXTRACELULÁRNÍ MATRIX SE ZÁSADNĚ PODÍLÍ NA STÁRNUTÍ A OBNOVĚ PLETI
Cz
Jak to funguje: 

Nechráněná kůže - kůže vystavená externím faktorům, jakými jsou sluneční záření, cigaretový kouř, znečištěné životní prostředí, atd., což vede k tvorbě volných radikálů škodlivých pro pleť - stárne rychleji než kůže chráněná.

Kromě externích faktorů jsou zde také interní faktory. Pokud je metabolismus pleti optimální, poškození se obnoví a extracelulární matrix se zachová. Špatná výživa však urychluje poškození extracelulární matrix a zpomaluje regeneraci. To vede ke zvýšenému poškození matrix a rychlejšímu vzniku jemných linek a vrásek.

Pleťové sérum Zinzino chrání, opravuje a obnovuje extracelulární matrix sám o sobě. Pokud je vaše výživa méně než dokonalá, pak budou účinky séra ještě vyšší, pokud jej užíváte v kombinaci s přípravky BalanceOil a Xtend, které vyživují kůži zevnitř.


Ceny:

30 ml - 1 100 Kč
50 ml - 1 390 Kč

Průběh ošetření: