Sunekos pro omlazení

Ať žije bioregenerace! Na trh vstoupily další skvělé koktejly pro biorevitalizační omlazení pleti, očního okolí, krku, dekoltu. Patří mezi ně i italská značka Sunekos a její produkty Sunekos 200 a Sunekos 1200.

Jedná se o koktejly kyseliny hyaluronové a šesti aminokyselin, které se injekčně aplikují do pokožky zvolené partie.

 

Sunekos 200 stimuluje produkci kolagenu a elastinucož vede ke zlepšení struktury mezibuněčného prostoru (extracelulární matrix) a tím k odstranění jemných linek, vrásek a dalších projevů stárnutí.

 

Kyselina hyaluronová v séru Sunekos 200 s koncentrací 2 % pomáhá hydratovat pokožku a zlepšovat její elasticitu, zatímco aminokyseliny podporují přirozené regenerační procesy pokožky.

Sunekos 200 pokožku chrání, zpomaluje procesy stárnutí. Vrací pokožce zpět její pružnost a přirozený objem. U aplikace do oblasti očního okolí nejenomže odstraní oční vějířky, ale také odstraňuje tmavé kruhy pod očima!

 

Sunekos 200 je dobrou volbou pro pacienty, kteří hledají jemné zlepšení vzhledu své pleti, nebo pro mladší pacienty, kteří teprve začínají pozorovat známky stárnutí.
 
Sunekos 1200 má oproti séru Sunekos 200 vyšší koncentraci účinných látek - kyselina hyaluronová má koncentraci 12 % a směs aminokyselin zahrnuje pouze esenciální aminokyseliny. Díky tomu se jedná o intenzivnější ošetření, které se často používá u pacientů s pokročilejšími známkami stárnutí, jako jsou hluboké vrásky a ztráta elasticity pokožky. 
 
Sunekos 1200 je vhodným řešením pro povislou kůži a hlubší vrásky, které jsou způsobeny především ztrátou objemu. Kyselina hyaluronová (HA) nad 1 mil. Daltonů chrání fibroblasty a strukturální prvky dermis jako „vychytávač volných radikálů“. Má antioxidační a „objemové“ vlastnosti, čímž podporuje následné působení Sunekos 200.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Celkově závisí výběr mezi Sunekos 200 a Sunekos 1200 na individuálních potřebách a cílech každého pacienta. Naše kvalifikované lékařky Vám pomohou určit, která varianta je tím nejvhodnějším řešením pro Vaši konkrétní situaci.

 

Cz