Vanquish sexy bříško

Kdo by nechtěl sexy bříško bez námahy? VANQUISH™ je světová přelomová novinka mezi metodami bezbolestné liposukce a odbourávání podkožního tuku na problematických partiích bříška, pasu a „špíček" nad pasem. Vanquish je zcela bezpečná, bezbolestná a bezkontaktní terapie. Stačí 4krát až 6krát absolvovat 30minutové ošetření a úbytek centimetrů kolem pasu vás ohromí. Světové celebrity už odhalily příjemné výsledky ošetření Vanquish a jsou z nich nadšené. Profitujte i vy. Je to jednoduché. Objednejte se hned.
 
 
Proč je Vanquish tak úžasně účinná metoda?
 
 • Je to unikátní přelomová technologie
 • Působí odumření tukových buněk až ze 60 %.
 • Je selektivní - vysokofrekvenční vlnění cílí na tukové buňky a vynechá okolní tkáně (např. svaly).
 • Cílové tukové buňky nahřeje na požadovanou teplotu, tím způsobí jejich odumření.
 • Umí řešit nejenom horní bříško, ale i spodní bříško, kde je obzvláště složité zhubnout.
 • Umí řešit bříško a tzv. „madla lásky" zároveň v rámci 1 sezení (díky obrovské ploše aplikátoru).
 • Je to nejenom účinná, ale navíc i příjemná terapie.
 • Metoda Vanquish je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.
 • Funguje bez námahy, aniž byste museli dodržovat přísné diety.
 
 
 
Víte, co mají tyto ženy společné? Líbí se jim „pouzdrové šaty". Tyto šaty „obléknou a dodají eleganci" - ať už v byznyse nebo i pro důležité události. Má to však jeden háček - šaty obtisknou Vaše křivky, i ty, které nechcete, např. spodní bříško.
 
Jste-li milovnicí tohoto elegantního módního stylu, doporučuje vám právě Vanquish - ten si se spodním bříškem poradí jako málokdo a máloco. Tam totiž cvičením skoro nelze zhubnout !
 
 
Vanquish™je určen pro klienty s nechtěnými tukovými depozity v břišní oblasti - bříško a boky. Nejedná se o redukci váhy, ale o redukci objemu. Pacient by měl být v dobrém zdravotním stavu. Seznamte se prosím s okolnostmi, kdy ošetření nelze provést - viz kontraindikace níže.
 
Klientka se nám svěřila:
 
"Manžel mě pochválil, jak jsem v pase hezky zhubla. V duchu jsem zajásala. Jasně, že jsem měla radost! On nevěděl, že chodím na Vanquish !"
 
Ceny Vanquish:
 
1 sezení - 5.800 Kč
Permanentka 4 ošetření - 21.000 Kč
Permanentka 5 ošetření - 24.900 Kč
 
1 sezení zahrnuje:
10 min. - Konzultace a měření, doplnění tekutin
20 min. - Ošetření cílových partií rázovou vlnou nebo Exilis
30 min. - Ošetření Vanquish
45 min. - Přístrojová lymfodrenáž (klient/ka si může zvolit i 30 min., pokud spěchá)
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cz
Jak to funguje: 


 
Vanquish™ využívá princip selektivního vysokofrekvenčního pole, jehož účinky zaměří přímo do tukové vrstvy a zredukuje ji. Ohřívá tak pouze vybranou tukovou tkáň, aniž by poškodil kůži, svaly nebo dokonce vnitřní orgány. Radiofrekvence na ošetřovaných místech selektivně ohřívá tukovou tkáň na teplotu 44-45°C a způsobuje apoptózu (programované odumření tukových buněk), zatímco okolí udržuje teplotu 40-41°C, což je bezpečná teplota pro okolní struktury (orgány). Adipocity vystavené terapeutické teplotě prochází apoptickými změnami, které ukončí jejich činnost. Výsledkem je bezpečný a přirozený úbytek tukové tkáně v ošetřované oblasti. Přístroj nepřetržitě monitoruje tok energie do cílové tkáně a zajišťuje její rovnoměrný prohřev. 
 

V čem je Vanquish revoluční radiofrekvence:

 
Protože Vanquish využívá real-time ladění impedance obvodů, což představuje průlom v radiofrekvenční technologii. Selektivní vysokofrekvenční pole je velmi přesně zacíleno do tukové tkáně, zatímco kůže je automaticky chlazena okolním prostředím. Teplota v cílové tkáni je proto výrazně vyšší než v ostatních tkáních.
Převratný systém transportu energie pomáhá nasměrovat termální efekt do cílové tkáně a ochránit okolní struktury. Frekvence VanquishTM jsou navrženy tak, aby korelovaly s odporem tukové tkáně a specificky zasahovaly právě tuk.

Průběh ošetření: 
 
1 sezení zahrnuje:
 
10 min. - Konzultace a měření, doplnění tekutin
30 min. - Ošetření Vanquish
20 min. - Ošetření cílových partií rázovou vlnou nebo Exilis
45 min. - Přístrojová lymfodrenáž (klient/ka si může zvolit i 30 min., pokud spěchá)1 sezení zahrnuje:
 
Klient si sundá kovové šperky, které jsou v průběhu ošetření uloženy spolu s mobilním telefonem v místnosti v bezpečné vzdálenosti od přístroje na viditelném místě. Poté si klient/ka lehne a udělá si pohodlí. Sestřička ho jednak pro zvýšené pohodlí přikryje a jednak umístí nad ošetřovanou partii aplikátor Vanquish. Terapie je bezkontaktní, aplikátor se pacienta nedotýká. Po zapnutí přístroje si Vanquish™ automaticky proměří tkáň a naladí se na frekvenci ideální pro tukovou tkáň klienta. Sestřička po celou dobu dohlíží na průběh ošetření, v pravidelných intervalech měří a zapisuje povrchovou teplotu kůže na různých místech a případně přenastaví parametry. Po celou dobu pečuje o klientovo pohodlí.
 
Klienti terapii chválí jako příjemnou a relaxační. Po ošetření doporučujeme dodržet až zvýšit příjem nealkoholických nápojů, nejlépe vody s citronem, pro urychlení odvodu odumřelých tukových buněk lymfatickým systémem z těla ven. Tím se rychleji projeví výsledky a Vy budete se sebou spokojeni!
 
Doporučené rozestupy mezi jednotlivými ošetřeními: 7-10 dní
 
Kontraindikace:
 
 • Kovové implantáty, kardiostimulátory, pacemakery...
 • Těhotenství, kojení, menstruace
 • Vážné srdeční choroby
 • Epilepsie
 • Poruchy sráženlivosti krve
 • Závažné choroby a rakovina - nutná konzultace předem