Odstranění žilek na nohách

Drobné žilky mohou být nejen nepříjemnou kosmetickou vadou na obličeji nebo na nohách, ale také příznakem zdravotních problémů. Proto bychom ani takovou “maličkost” neměli podceňovat. Bojujte s nimi včas a objednejte se na odstranění metličkových žilek. A co vlastně jsou metličkové žilky? Jedná se o drobné žilky. Poznáme je podle barvy, která je červená nebo také červenomodrá a jejich tvar připomíná pavučinky nebo metličky. Odtud také pochází název metličkové žilky, ale můžete narazit i na název pavoučkové nebo metličkové varixy. Vždy se jedná o stejný problém.

 

Objednejte se na odstranění metličkových žilek

 

S léčbou vám rádi pomůžeme, protože odstranění žilek, je jedním ze zákroků, které na klinice provádíme. Ke zbavení pavoučkových varix používáme cévní laser, kterým ošetřujeme nežádoucí pavoučí cévky. Jedná se o jednoduchý zákrok. Proto neváhejte a objednejte se k nám ještě dnes.

 

Drobné pavoučkové žilky se mohou vyskytovat jak v obličeji, tak na dolních končetinách. Trpí tím muži i ženy. Žilky vznikají jako následek interního problému s tlakem, často se jedná o genetickou predispozici. Existují neinvazivní metody, jak žilky odstranit. Pro varixy v průměru do 1 mm je možné použít laserové odstranění, pro o něco větší varixy je možné použít metodu sklerotizace. V obou případech se jedná o odstranění následků, nikoli příčiny. To znamená, že žilky se časem začnou opět tvořit (zdroj jejich vzniku odstraněn nebyl). Časový odstup od ošetření k opětovnému vzniku žilek (klidně na jiném místě) je zcela individuální, záleží na organismu každého z nás. Obecně efekt přetrvává několik měsíců. Před ošetřením je nutná konzultace. Někdy je možné spojit konzultaci i samotné ošetření do 1 návštěvy ordinace. Někdy je vhodnější vlastní ošetření načasovat a naplánovat.
Cz