Odstranění znamének laserem Fotona

V Esthetic Medical pracujeme se špičkovým lékařským přístrojem Fotona Dynamis SP, který umožňuje komplexní spektrum ošetření jak pro estetické, tak i pro chirurgické zákroky. V jediném přístroji jsou k dispozici nejvýkonnější lasery - Er:YAG (erbiový) a Nd:YAG (neodymiový), které v kombinaci s různými typy nástavců a nastavení parametrů umožňují dosahovat různých cílových efektů v lidské tkáni.
 

S čím vám laserovým systémem Fotona Dynamis SP umíme pomoci:

Anti-aging:
1. jemné rýhy a vrásky
2. FRAC3® rejuvenace
4. pigmentové skvrny
5. laserový peeling
6. vypínání kůže
 
Kožní problémy:
1. odstraňování znamének a kožních výrůstků
2. odstraňování bradavic
3. hemangiomy
4. vaskulární léze a žilky (obličej, nohy)
5. léčba rosacey (růžovky)
6. remodelace hypertrofických jizev a jizev po akné
7. léčba akutního akné
 
Erbiový laser (vlnová délka 2940 nm) je určen pro precizní ablaci tkáně. Umožňuje odstranění epidermis s maximální citlivostí a přesností na mikrony (µm). V estetice a dermatologii je tento typ laseru používán k laserovému odstraňování tkání a resurfacingu pokožky.
 
Neodymiový laser (vlnová délka 1064 nm) vykazuje nejhomogennější absorpci vhodnou pro léčbu hlouběji uložených struktur, jako jsou vlasové folikuly a vaskulárních léze. Využívá principu selektivní fototermolýzy a prokazuje nejvíce homogenní průnik do tkáně. V estetice a dermatologii se tento typ laseru používá k termálnímu a selektivnímu ovlivnění i nejhlubších kožních struktur jako jsou např. pigmenty, žíly a vlasové folikuly. V chirurgii a stomatologii se výhod homogenní absorpce využívá při odstraňování jemných tkání při současné sterilizaci, koagulaci a dezinfekci.
 

Ceny:

Kožní útvary - beningní léze

Mateřská znaménka / Fibromy / Bradavice

Diagnostika kožních útvarů dermatoskopem - 500 Kč

Odstranění 1 nezhoubného kožního útvaru
za pomocí laserového systému Fotona Dynamis SP nebo za pomocí elektrokauteru - 1.500 Kč

Cena zahrnuje:
Konzultaci, diagnostiku dermatoskopem, odstranění, poučení o fotoprotekci a následné péči o ošetřené místo, kontrolní návštěvu do 3 měsíců od odstranění (jinak propadá).

 

Každý další kožní útvar v rámci 1 sezení - 590 Kč

10x kožních útvarů v rámci 1 sezení - 5.900 Kč

Injekční anestezie (na vyžádání) - 100 Kč

 

Cz