Resurfacing

Čas zastavit neumíme, jeho následky však často ano. Vrásek si nejdříve moc nevšímáme. Zhruba mezi 30. a 35. rokem života přestane tělo vytvářet kolagen. Tím neúprosně nastartuje proces stárnutí kůže a následné přibývání vrásek. Mezi nejúčinnější metody omlazení patří jednoznačně tzv. frakční resurfacing.
 
 

Pro koho je frakční resurfacing vhodný?

 
Pro všechny muže a ženy, pro které platí:
  1.  Váš obličej je důležitou součástí vaší práce nebo image.
  2.  Přejete si odstranit z pleti pigmentové skvrny způsobené UV zářením nebo věkem a získat rovnoměrný barevný odstín (u pigmentových skvrn hormonálního původu dojde k jejich zesvětlení, nicméně nemusí vždy dojít k jejich úplnému odstranění).
  3.  Přejete si zbavit se dolíčků a jizviček po akné.
  4.  Přejete si rozjasnit svou unavenou, mírně šupinatou pleť bez lesku.
  5.  Přejete si zbavit pleť svých mírných až středně hlubokých vrásek a celkově ji vypnout.
  6.  Chcete prostě získat mladistvější a svěžejší vzhled.

Ceny resurfacingu:

 
Resurfacing 1 oblast (obličej, krk, dekolt, ruce) - 12.000 Kč
Resurfacing 2 oblasti v 1 sezení - 20.000 Kč
Resurfacing 3 oblasti v 1 sezení - 26.000 Kč

 
Anestetický krém - 1 oblast - 400 Kč
Anestetický krém - více oblastí - 500 Kč
Lékařská vazelína na domácí použití bez parfemace - již v ceně ošetření.
 

Cz
Jak to funguje: 
 
Zjednodušeně řečeno, laser odpařuje ultratenké vrstvičky buněk z kožního povrchu a vypíná vazivo v hlubších vrstvách kůže. Plošně odstraní celou horní vrstvu kůže, která je kompletně obnovena a tím vznikne efekt omlazení.
 

K resurfacingu používáme špičkový lékařský laser Fotona Dynamis SPkterý v jediném přístroji kombinuje nejvýkonnější lasery: Er:YAG (infračervený, 1064 nm), Nd:YAG (infračervený, 1064 nm) a KTP Nd:YAG (zelený, 532 nm). Z výše uvedených laserů je právě erbiový laser (Er:YAG infračervený, 1064 nm) určen pro precizní ablaci (zbroušení) tkáně, aniž by zahříval okolní tkáně. Umožňuje odstranění epidermis s maximální citlivostí a přesností na mikrony (µm).

V estetické dermatologii je právě tento typ laseru používán k omlazení, tj. resurfacingu pokožky, laserovému peelingu, frakčnímu ošetření jemných rýh a vrásek, pigmentových skrvn, odstranění hypertrofických jizev i jizev po akné, k vypínání kůže a v neposlední řadě také k odstranění bradavic nebo odstranění névů.

 

 

Metodou resurfacingu můžeme vylepšit tyto partie:

  1.  Obličej
  2.  Krk
  3.  Dekolt
  4.  Ruce (viditelná část od zápěstí ke konečkům prstů)